Kontenerowa sprzedaż tkanin

Podszewki satynowe

Podszewki satynowe – atłas

Oferujemy podszewki satynowe najwyższej jakości – u nas każdy Klient znajdzie satynę (atłas), która idealnie nadaje się do szycia bielizny nocnej, koszulek, pidżam, ale także jako luksusowa tkanina do sukni ślubnych, żakietów, lekkich płaszczy czy tunik.

Podszewki satynowe – idealne rozwiązanie dla wymagających

Warto zaznaczyć, że niektóre oferowane przez nas podszewki satynowe mają efekt elastyczności, dzięki specjalnemu skrętowi włókien lub dodatkowi spandexu. Ponadto apretura antystatyczna ułatwia krojenie i szycie. W konsekwencji, jedynym ograniczeniem ich zastosowania jest tylko i wyłącznie kreatywność naszych Klientów. Dlatego nasze podszewki (zarówno tafty, jak i satynowe) pomogą stworzyć unikalną kolekcję.

Podszewki Toray- kolorowy świat mody

Tafta w idealnym kolorze? Z Aratex to możliwe! Oferujemy bardzo duży wybór kolorów – każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Co istotne, istnieje możliwość przygotowania osobnej karty kolorów dla podszewki gładkiej, podszewek z efektem tkackim czy satyn w oparciu o próbki zaproponowane przez Kontrahenta.

Bezpieczeństwo dostawy

Gwarantujemy, że podszewki Toray dotrą do każdego Klienta na czas. Co więcej, nasz profesjonalny zespół służy pomocą na każdym etapie zamówienia i dostawy. Dzięki czemu towar, który zostanie zakupiony bezpiecznie dotrze do celu.

Atrakcyjna oferta

Oferujemy atrakcyjne ceny na podszewki poliestrowe, satyny i nie tylko. Nic dziwnego, że z naszych usług korzysta już wiele hurtowni tkanin oraz importerów tkanin z całej Polski! Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.