Dlaczego my

Dlaczego miałbyś pracować z nami?

To świetnie, bo my maksymalnie ułatwiamy pracę importerom tkanin.

Bierzemy na siebie całą pracę związaną z realizacją zamówienia, od przypomnienia Ci o zamówieniu, negocjacji cen i warunków współpracy z fabryką, obłożeniu kolorów, dopilnowaniu produkcji, monitorowaniu jego drogi, sprawdzeniu rzetelności dokumentów, przysłaniu próbek z dostawy, aż po wejście towaru do portu lub do Twojej firmy.

Bo jesteśmy wyjątkowo rzetelni w tym, co robimy. Działamy zawsze dla dobra klienta i producenta, mając na uwadze zasadę wygrany-wygrany. Bo tylko dzięki zadowoleniu ze współpracy obu stron, możemy działać z sukcesami na rynku od 25 lat.

Nie znajdziesz ani jednego nieprzychylnego komentarza w sieci na nasz temat, o czym świadczy przyznany nam certyfikat „Firma Godna Zaufania”.

Ponadto nasi klienci są tak zadowoleni ze współpracy z nami, że jesteśmy razem co najmniej od kilkunastu lat, a z niektórymi prawie od ćwierć wieku.

Dotrzymujemy umów. Można na nas polegać. Ponadto rozpieszczamy naszych klientów tak, że mało jaka konkurencja jest gotowa robić tak wiele dla klienta. Traktujemy naszych klientów jak partnerów, a nawet jak najlepszych przyjaciół.

Bierzemy na swoje barki całą pracę związaną z dostawą (bez odprawy celnej), a klient może się skupić na tym co najważniejsze – na sprzedaży, zarabianiu pieniędzy i rozwoju swojej firmy.

Uważnie słuchamy potrzeb i problemów klienta i błyskawicznie na nie reagujemy. Na bieżąco przekazujemy informacje, by klient mógł podjąć najlepszą dla siebie decyzję.

Dostarczamy nie tylko świetnej jakości towar. Także próbki, karty kolorystyczne, doskonale przygotowane dokumenty, tłumaczenia, certyfikaty, specyfikacje. Informujemy o nowościach w tkaninach, o trendach w modzie na rynku krajowym, w biznesie i w kursach walut.

Klient może nie znać obcych języków by importować tkaniny. Może też poświęcać swój czas na rzeczy najistotniejsze dla niego w biznesie: sprzedaż tkanin, zarabianie pieniędzy i rozwój własnej firmy.

Tak. Nie robimy odprawy celnej towaru.

Rekomendujemy naszych klientów mniejszym odbiorcom.

Polecamy ich towar mniejszym firmom, których nie stać na zakup całych kontenerów.

Robimy to ZUPEŁNIE ZA DARMO.

Nawet wtedy, gdy nie jest to towar pochodzący od nas!

Święty spokój jeśli chodzi o realizację dostaw, bo my skupimy się na dopilnowaniu wszystkich etapów od złożenia zamówienia do wejścia towaru do Twojego magazynu lub do portu. Przypomnimy Ci co i kiedy należy zrobić lub zrobimy to za Ciebie, jeśli to tylko możliwe.

Będziesz mógł skupić się na najważniejszych kwestiach w swojej firmie, jak sprzedaż tkanin, zarabianie pieniędzy i rozwój – ekspansja.

Zwiększysz sprzedaż tkanin dzięki odsyłanym do Ciebie mniejszym klientom - jak już wiesz, robimy to zupełnie za darmo.

Otrzymasz świetnej jakości towar w dobrej cenie i perfekcyjnie przygotowaną dostawę, co oznacza wielki komfort Twojej pracy.

Będziesz miał inne ułatwienia, jak możliwość zamawiania tkanin w oparciu o próbki jakościowe tkanin i karty kolorów, co da Ci szybkość realizacji zamówień.

Będziesz mieć możliwość pracy z Twoimi klientami w oparciu o te próbki i karty przez telefon czy maile.

Powtarzalność kolorów i duży wybór kolorów . Gdyż TORAY ma 213 kolorów w karcie, LUCKYTEX – 200 kolorów , ARATEX – 240 i 384 kolory).

Będziesz mógł realizować nietypowe zamówienia w oparciu o próbki klienta i opracowanie lab-dipów.

Możemy też przygotować lab-dipy w oparciu o kartę kolorów PANTONE TEXTILE COLOUR GUIDE Paper Edition, gdzie jest około 1700 kolorów.

Będziesz na bieżąco dostawać informacje o nowościach w tkaninach od poszczególnych producentów.