Koszulówka

Tkaniny koszulowe – synonim najwyższej jakości

Kontenerowy zakup tkanin to nie lada wyzwanie, tym bardziej biorąc pod uwagę logistykę całego przedsięwzięcia. W Aratex na każdym etapie zlecenia gwarantujemy umiejętności i doświadczenie. Z nami każdy Klient ma pewność, co do wysokiej jakości usług. Warto dodać, że nasza koszulówka posiada certyfikat OEKO-TEX.

Koszulówka do zadań specjalnych

Nasze tkaniny koszulowe idealnie nadają się do produkcji pięknych koszul wizytowych oraz codziennych, a także damskich koszul, tunik i bluzek, a nawet do stworzenia dekoracji obrusowej. Tylko od wyobraźni Klienta zależy, w jaki sposób użyje tych tkanin.

Solidne tkaniny koszulowe LUCKYTEX

W jednej dostawie można łączyć różne artykuły – jednak warto dodać, że minimalna ilość zamówienia to przynajmniej jeden kontener 20-stopowy (80.000m, minimalna ilość w kolorze: 2.000m). Tkaniny koszulowe Luckytex, figurujące w naszej ofercie idealnie nadają się na: koszule, koszule wizytowe, koszule ślubne, bluzki, tuniki, sukienki koszulowe, szmizjerki. Ponadto nasze tkaniny świetnie nadają się do nadruku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.